Otrzęsiny

Powrót

Otrzęsiny, Dzień Edukacji Narodowej

Młodzieżowa Rada Bursy przygotowała pierwszą w tym roku szkolnym imprezę, której głównym celem było włączenie pierwszoklasistów do społeczności bursy. Starsi koledzy przybliżyli tegorocznym „kotkom” kilka ważnych informacji związanych z pobytem w bursie oraz z panującymi tradycjami. Następnie pierwszaki zostały zaproszone do wykonania kilku zadań, które sprawdzały ich wiedzę o bursie a także determinację w zostaniu „pełnoprawnym” mieszkańcem Bursy. Cała uroczystość miała charakter zabawy. Ostatnim elementem imprezy było złożenie przez pierwszaków „przysięgi kota” , po której zostali pasowani na mieszkańców Bursy.

Z okazji nadchodzącego święta – Dnia Edukacji Narodowej, Młodzieżowa Rada Bursy, w imieniu swoim i wszystkich mieszkańców złożyła życzenia p. Dyrektor, wychowawcom
oraz pracownikom Bursy . Wychowankowie podziękowali również za przekazywaną opiekę i wychowanie oraz za trud włożony w kształtowanie ich serc i umysłów. Młodzież wręczyła drobne upominki i zaprosiła do wspólnej zabawy na dyskotece.

Powrót

 

Ostatnio dodane

Skip to content